RAFALNI OBRAČUN BOGDANA I DŽEJMA! (VIDEO)

Gudurić podbacio.

Kakav meč u Stejpls centru! Spektakularan okršaj imali su Lejkersi i Sakramento, a “rafalni obračun” gledaocima su priredili najbolji igrač današnjice Lebron Džejms i srpski reprezentativac Bogdan Bogdanović.

Sjajno šutersko veče obojice, na kraju više razloga za radost imao je Kralj, jer su njegovim poenima sa linije za slobodna bacanja u samom finišu, Jezerdžije stigle do velikog trijumfa 99:97.

Samo napad pre toga, Bogdan je 22 sekunde pre poslednjeg zvuka sirene poentirao sa “penala” za izjednačenje i činilo se da će meč u produžetke, međutim, Džejms nije tako mislio, preuzeo je odgovornost i pogodio kada je bilo najpotrebnije, za slavlje domaćih košarkaša.

Bek srpske reprezentacije pružio je sjajnu partiju, za 37 minuta u igri, postigao je 18 koševa, dodavši na to tri skoka, pet asistencija i dve ukradene lopte. Više od Bogija dao je samo Badi Hil.

Odličan je bio i Nemanja Bjelica, za 23 minuta provedenih na parketu, ubacio je 11 poena, imao četiri uhvaćene lopte, jednu asistenciju i dve ukradene lopte. Profesor će, međutim, pamtiti ovaj meč po brutalnom zakucavanju Džejmsa, koji je preko njega “polomio obruč” u jednom od naleta Lejkersa.