LAKO I JEDNOSTAVNO: Partizan sa četiri gola ispratio Radnički

Crno-beli stigli do 11. trijumfa.

Fudbaleri Partizana savladali su u 17. kolu Mozzart bet Superlige kipu Radničkog iz Niša s 4:0 (2:0) meču odigranom na stadionu u Humskoj. Crno-beli su već na poluvrmenu imali dva gola prednosti pa su u nastavkiu samo potvrdili trijumf.

Vrlo rano je crno-beli tim stigao do vođstva na ovom meču i otprilike i usmerio dešavanja na utakmici.

Veliku grešku je napravio defanzivac gostiju u sedmom minutu, praktično dodao loptu Andriji Pavloviću, a iskusni špic je precizno gađao sa oko 20 metara. Golman Rosić nije imao šanse i poveo je Partizan 1:0.

Već u 15. rezultat je izašao na 2:0, strelac Rikardo Gomeš, a odličnu asistenciju iz kornera imao je povratnik na teren Danilo Pantić. Do kraja poluvremena solidne šanse su imala oba tima, ali rezultat se nije menjao.

Krenuo je Partizan ofanzivno i u nastavku, a već u 46. minutu je Baždar imao riliku, ali mu je Rosić odbranio. Devet minuta kasnije bilo je 3:0 za crno-bele, a strelac je ponovo bio Rikardo Gomeš koji je pretrčao odbranu gostiju i savladao Rosića.