TOTALNA DOMINACIJA SRBA: Bogdan rešetao, a onda podigao tri prsta u prestonici Amerike! Odličan i Bjelica (VIDEO)

Sakramento slavio u Vašingtonu.

Bogdanović je bio drugi strelac tima sa 21 poenom uz po četiri skoka i asistencije za 28 minuta, dok je Bjelica za 60 sekundi više na parketu sakupio šest poena, 12 skokova i po tri asistencije i osvojene lopte. Najefikasniji kod “kraljeva” je bio Harison Barns sa 26 poena.

Vašington i Sakramento su igrali neizvesnu utakmicu u kojoj su Kingsi preuzeli stvari u svoje ruke u trećoj četvrtini. Domaćin se, ipak, nije predavao, a u trenucima kada se meč lomio, odgovornost je preuzeo Bogdanović. Srpski bek je ubacio presudnu trojku za 110:101 u finišu utakmice (3/9 za tri), posle koje je trijumfalno podigao tri prsta.

U ekipi Vašingtona najefikasniji je bio Bredli Bil sa 20 poena, dok je bivi igrač Partizana Davis Bertans zabeležio 12 poena i šest skokova.

Hjuston – Dalas 123:137

Njujork – Bruklin 101:103

Vašington – Sakramento 106:113

Denver – Finiks 116:104

LA Klipers – Nju Orleans 134:109

Izvor: PRessSerbia/Srbija Danas

PRessSerbia VIDEO NEDELJE: 321Srbija – Official video 2024.