Mina se takođe zapitala i kako će Simova reagovati kad bude saznala da će ona snimiti duet sa Ša
Mina Vrbaški je juče ispred sobe za izolaciju pričala sa Stefanom Karićem o Tari Simov i Nenadu Aleksiću Ša. Mina je zaključila da je Tara zabranila Ša da se obrati Mateji Matijeviću kad je u „Zadrugu“ ušao kao sudija na takmičenju „Karaoke šou“.
Mina se takođe zapitala i kako će Simova reagovati kad bude saznala da će ona snimiti duet sa Ša.
– Zato se on Mateji nije ni javio, ona mu je zabranila sto posto. Ne znam kako će da reaguje na to što treba sa njim ja da radim pesmu – rekla je Mina tada.
Novinari su stupili u kontakt sa Tarom, koja tvrdi da nije u vezi sa Ša, a imala je i Mini šta da poruči.
– Ja sa Nenadom nisam ni u kakvom odnosu da bih mu išta branila, verovatno mu je Mateja toliko bitan, pa se nije setio. A prostitutka nek snimi i album sa njim, zabole me baš, daleko joj lepa kuća u svakom slučaju – poručila je Simova.
Foto: Printscreen
Izvor: PRessSerbia/ ESPRESO