Kairat eliminisao Makabi , protiv Zvezde u drugom kolu kvalifikacija za LŠ

Zvezda će u prvom meču biti gost, a utakmice drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona igraju se 20. i 21 jula, dok su revanši na programu 27. i 28. jula.

Fudbaleri Kairata iz Almatija plasirali su se u drugo kolo kvalifikacija za Ligu šampiona pošto su na svom terenu savladali Makabi Haifu sa 2:0, i u narednoj rundi će igrati protiv ekipe Crvene zvezde.

Kairat je u vođstvo doveo Vagner Lav u 10. minutu, dok je drugi gol na meču postigao Ajbol Abiken u 66. minutu.

Prvi meč u Izraelu završen je nerešeno 1:1, a Makabi će takmičenje nastaviti u kvalifikacijama za Ligu konferencija.

PRessSerbia VIDEO NEDELJE: 321Srbija – Official video 2024.