Sport Srbija

PARTIZANU DRUGA POBEDA U EVROKUPU: Crno-belima neizvesna završnica

PARTIZAN NAŠAO TRENERA: Mijailović otišao u Sloveniju po njega

Nakon Venecije prijao je crno-belima i Istanbul. Slavio je Partizan protiv Bahčašehira kao gost 76:82 (14:24, 22:14, 17:21, 20:21)

Crno-beli sada imaju skor od dve pobede i dva poraza, dok je turski predstavnik zabeležio četvrti neuspeh.

Najefikasniji u pobedničkom timu bio je Kodi Miler Mekintajer sa 22 poena i sedam asistencija, dok je Erik Mika dodao 19 koševa uz šest skokova.

U ekipi Bahčešehira najbolju rolu imao je Erik Grin sa 23 poena i šest uhvaćenih lopti

Izabranici Vlada Šćepanovića tokom druge četvrtine imali su dvocifrenu prednost, a višak od 12 poena lako su ispustili, dozvolivši rivalu seriju od 13:1, pa su na poluvreme otišli sa pola koša zaostatka.

Nastavak meča doneo je izjednačenu igru obe ekipe, turski tim je konstantno pretio crno-belima, koji su u finišu susreta uspeli da prelome meč u svoju korist.

Partizan naredni meč u Evrokupu igra protiv Burža 28. oktobra.

Izvor: PRessSerbia/Novosti