fbpx
Booking.com
Home » Entertainment » TV » NEKO DO NJIH ĆE PREDSTAVLJATI SRBIJU: MAJA NIKOLIĆ,SANJA ILIĆ & BALKANIKA I BIBER &DJ NIKO BRAVO GLAVNI FAVORITI!
Entertainment Event Festival Music TV

NEKO DO NJIH ĆE PREDSTAVLJATI SRBIJU: MAJA NIKOLIĆ,SANJA ILIĆ & BALKANIKA I BIBER &DJ NIKO BRAVO GLAVNI FAVORITI!

NEKO DO NJIH ĆE PREDSTAVLJATI SRBIJU: MAJA NIKOLIĆ,SANJA ILIĆ & BALKANIKA I BIBER &DJ NIKO BRAVO GLAVNI FAVORITI!

Naš portal je među čitaocima proveo anketu “Ko treba da nas predstavlja u Lisabonu” i veoma brzo su se izdvojila tri glavna favorita “Beovizije 2018”, a to su  MAJA NIKOLIĆ, SANJA ILIĆ & BALKANIKA I BIBER & DJ NIKO BRAVO 


Na ovogodišnjoj Beoviziji koja se održava 20. februara već na prvo slušanje izdvojile su se tri kompozicije. Portal PRessSerbia.com proveo je anketu koja još uvek traje, ali su se odmah na početku vidno izvojile tri pesme, a rezultati se podudaraju sa brojem pregleda ovin numera na video pretraživaču Youtube. Pesme koje su se izdvojile su sledeće:

1.Nova deca – Sanja Ilić i Balkanika  33%

2.Svatovi – Biber I DJ Niko Bravo    14%

3. Zemlja čuda -Maja Nikolić              13%

 

Ono što je interesantno jeste činjenica da sve tri videće pesme sadrže etno motive.

Nakon ove tri vodeće kompozicije slede Saška Janks, zatim Dušan Svilar, Boris Režak i drugi…

Kompoziju „Svatovi“ izvešće grupa Biber i DJ Niko Bravo, iza čijeg pseudonima stoji Nikola Burovac.

-Pesma je u etno deep house fazonu i biću neskroman i reći da je ovo prvi put da je kod nas napravljen takav spoj tradicionalnog i modernog zvuka. Autori pesme smo Rastko Aksentijević i ja, objašnjava Burovac.

Iako je mnoge iznenadio njegov povratak na muzičku scenu, Burovac koji se nedavno ostvario i u ulozi oca, poslednjih par godina posvetio se radu na autorskoj muzici i poslu DJ-a.

-Jako sam ponosan što će moje prvo jano predstavljanje kao DJ Niko Bravo biti baš na Beoviziji. To je ujedno i sjajna prilika da ljudi naviknu na to ime, pošto ću ubuduće pod ovim imenom i nastupati. Biće tu još noviteta, jer će u međuvremenu izaći i pesma “Switch“ koju sam za francusko tržište snimio sa poznatim DJ Sebastianom, kaže Nikola Burovac.

Poslušajte favorite BEovizije 2018:

PRessSerbia

Sinisa Kraljevic

Diplomirani inženjer menadžmenta ,novinar i osnivač sa dvadesetogodišnjim iskustvom u medijima

Dodaj komentar

Klikni ovde da postaviš komentar

PRessSerbia VIDEO NEDELJE MARTINA VRBOS – ZAŠTO MI NE DAŠ DA TE VOLIM

Naučite Italijanski sa Nevenom!

italijasnki jezik

Vremenska prognoza

RADIO “KOLUBARA”, – slušajte besplatno kvalitetan radio na internetu

RADIO KOLUBARA

LAJKUJTE NAŠU FACEBOOK STRANICU!

Booking.com

All Topics

Prijatelji sajta


BG online

 

class=

Iskoristite stalne popuste-Ulepšajte se!
ageless

RSS NEVEROVATNE PONUDE DANA:

REZERVIŠITE SMEŠTAJ BRZO I POVOLJNO!



Booking.com

PRessSerbia-logo

PRessSerbia© 2022.

Ukoliko imate bilo kakvu sugestiju, savet, pitanje ili želite saradnju možete nam se obratiti putem emaila: office@pressserbia.com

PRess Serbia