8
Pevačica ima grandiozne planove za povratak na scenu.
pročitaj više
Ovaj sajt koristi kolačiće kako bi poboljšao vaše korisničko iskustvo i analizirao saobraćaj na sajtu. Korišćenjem naše web stranice pristajete na upotrebu kolačića u skladu sa našom [Politikom privatnosti] Prihvati Pročitaj više
Ana Nikolić je najavila povratnički koncert i to, ni manje ni više, nego na „Marakani„!
Pevačica se iz javnosti povukla početkom avgusta 2017. godine kada je rodila kćerku Taru, a sada planira spektakularni povratak na muzičku scenu uz pomoć bivšeg muža Stefana Đurića Raste i još nekoliko prijatelja sa estrade.
„Nakon 16 godina otkako je izdala prvi album ‘Januar’, Ana želi da svoju publiku časti najvećim spektaklom u karijeri, pa namerava da sledeće godine održi koncert na našem najvećem stadionu. Veliku podršku ima od Raste, koji će se pojaviti sa njom na bini, a imaće i nekoliko gostiju iznenađenja iz samog estradnog vrha“, rekao je izvor za „Informer Hit“.
Koncert će biti „multimedijalni spektakl“, a navodno će u njega biti uloženo čak pola miliona evra.
Ana planira povratak na scenu već na jesen ove godine kada će objaviti dugoočekivani album, prvi posle „Labilna“ koji je izdala 2016. godine.
Pevačica je nedavno na Instagramu najavila veliki povratnički koncert.
„Marakana 2020. Volim vas i hvala vam na strpljenju… Jedva čekam da čujete šta sam vam spremila… Kupite puno papirnih maramica i naravno DOBROG PIĆA!“, napisala je Ana tom prilikom.
(mondo)