Sport News Srbija

Asano i Holender dovoljni za pobedu Partizana protiv Radničkog!

Uefini bonusi: Zvezda zaradila 7.578.000 i igra za 2.900.000! Partizanu 5.385.000, borba za još 1.125.000!

Fudbaleri Partizana pobedili su Radnički iz Niša 2:0 (1:0) u 31. kolu Superlige Srbije na stadionu u Humskoj.

Golove za crno-bele postigli su Takuma Asano u 44. minutu i Filip Holender u 58. minutu. Crno-beli sada imaju 77 bodova na drugom mestu na tabeli Superlige.

Trener fudbalera Partizana Aleksandar Stanojević bio je zadovoljan pristupom svog tima u pobedi protiv Radničkog iz Niša.

Fudbaleri Partizana slavili su večeras u Humskoj 2:0 u 31. kolu Superlige.

Na početku smo imali dve-tri stopostotne šanse koje nismo iskoristili. Dobro smo ušli u utakmicu, falio nam je taj gol. Imali smo mnogo šansi, zadovoljan sam što smo ulazili u te situacije. Bili smo opasni, previše smo šansi stvorili. Moramo da dajemo golove, da takve situacije rešavamo. To je jedino na šta imam zamerku. Sve ostalo je bilo kako treba, pristup, odnos. Nismo imali problema u odbrani, mislim da protivnik nije stvorio nijednu šansu. Svi si dobro odradili posao“, rekao je Stanojević posle meča.