Zvezdin minimalac, šampion drži korak sa Partizanom!

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su na svom terenu ekipu Radničkog iz Niša sa 1:0, u meču 14. kola Super lige Srbije.

Gol za pobedu crveno-belih postigao je El Fardu Ben u 54. minutu. Utakmici je prisustvovalo nešto više od 6.000 navijača.

Zvezda je iz 12 utakmica u Super ligi Srbije osvojila 32 boda, pet manje od prvoplasiranog Partizana, koji je odigrao utakmicu više, dok je niški tim na 11. mestu sa 14 bodova.

Sledeći meč Zvezda igra u Surdulici protiv Radnika, u okviru odloženog petog kola Super lige Srbije, a Radnički u redovnom kolu dočekuje Mladost iz Lučana.

Semafor 14. kola Super lige Srbije:
TSC – Partizan 1:3 (Petković 9 – Rikardo 12, Terzić 27, 36)
Vojvodina – Radnički 1923 3:1 (Vukadinović 48, V. Simić 52, Čović 69. jedanaesterac – Trifunović je u 34. minutu)
Crvena zvezda – Radnički (Niš) 1:0 (Ben 54)
Subota:
Mladost – Kolubara 3:1 (Bojović 25, 85, Jovanović 90+4 – Bakić 16)
Spartak – Metalac 2:0 (Nikolić 31, 64)
Petak:
Radnik – Voždovac 1:3 (Milovanović 9 – Simonović 25. autogol, Vujnović 55, Stanisavljević 60)
Čukarički – Proleter (NS) 6:1 (Tošić 4, Rakonjac 31, 59, Kajević 51. jedanaesterac, Šapić 62, Baić 75)