Sport News Srbija

Zvezda u Bernu kao u Salcburgu, sada za korak bliža Ligi šampiona

Crvena zvezda je izborila vrlo dobar rezultat u Bernu, odigrala je nerešeno protiv prvaka Švajcarske Jang bojsa, usput postigla dva gola u gostima.

Kako je počelo, dobro je prošlo! Uplašeno je krenula Crvena zvezda, Jang bojs pun samopouzdanja i već u sedmom minutu mat u tri poteza!

Golman Van Balmos je ispucao loptu, Nsame je glavom spustio loptu ka Asaneu, a ovaj je savladao Borjana kojem je lopta prošla ispod ruke. Bila je to jedna od dve greške Zvezdinog golmana na ovom meču.

Ali, odgovor je bio sjajan i podsetio je na Salcburg. Marin je prelepo izveo korner, a Degenek je glavom prelepo plasirao loptu u rogalj gola domaćih za izjednačenje.

Samo što je počelo drugo poluvreme prelep napad crveno-belih, ponovo je akciju pokrenuo Marin, a završio je debitant u Zvezdi Mateo Garsija.

Ipak, VAR je bio koban po crveno-bele. Posle starta Boaćija, ispostavilo se zakasnelog, sudija Makeli pokazao je na belu tačku, a Oro je postavio konačan rezultat – 2:2.

Izvor: PRessSerbia/Žurnal

Marija P.

Diplomirani profesor srpskog jezika i književnosti sa višegodišnjim radnim iskustvom u brojnim domaćim medijima.
Najviše je zastupljena u rubriikama vesti, društvo i biznis.