Entertainment News Sport Srbija Video Zanimljivosti

Zvezda pobedila u Subotici

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Spartak sa 3:1 u utakmici 19. kola Superlige. Dvostruki strelac za šampiona Srbije bio je Ben, dok je treći gol bio delo Marka Gobeljića. Čast Subotičana odbranio je Čečarić golom u samom finišu utakmice.

Kraj. Spartak – Crvena zvezda 1:3.

90+1′ GOOOOL! Čečariću se isplatio trud, Spartak je uspeo da smanji vođstvo Zvezde.

75′ Prečka Spartaka! Čečarić lobom pogađa okvir gola.

69′ GOOOOL! Tek što smo konstatovali da su promrzli navijači zadremali na tribinama, preokret na terenu. Prvo pravo uzbuđenje pred golom Ostojića, siguran realizator Ben. Ponovo. Simić asistent.

67′ Drugo poluvreme je prava uspavanka, nijednu ozbiljnu priliku nismo videli.

62′ Zvezda je malo uzdrmana Borjanovom povredom, ali se njeni igrači trude da nastave sa maksimalnim izvršavanjem obaveza. Domaći ne uspevaju da nametnu ritam.

53′ Golman Zvezde Milan Borjan povredio se posle jedne intervencije. Vladan Milojević je prinuđen da ga zameni Popovićem.

46′ Početak drugog poluvremena bez promena u sastavima.

41′ GOOOOL! Zvezda iz penala duplira prednost, strelac Ben. Konačno da posle pogađanja okvira gola zatrese i mrežu. Prethodno je Ćalasan držao Pavkova posle kornera Marina.

36′ GOOOOL! Da se ne lažemo, bilo je pitanje minuta. Zvezda odlično igra celo prvo poluvreme, egzekutor je bio Gobeljić.

26′ Prečka Bena! Neće lopta u gol. Fantastični napadač Zvezde igra možda najboljih 45 minuta od početka sezone. Ponovo Marin asistent.

24′ Petljao je Čaušić, potom petom asistirao Gobeljiću koji se našao u ofsajdu.

21′ Velika prilika za Spartak. Hajdin greši u defanzivi, Dunđerski se nije snašao.

13′ Stativa Bena! Odlična asistencija Marina, Zvezda počinje da igra kao na Marakani u Ligi šampiona. Pavkov čeka pravi pas.

11′ Ovaj teren u Subotici je, nema šta, jedan od najboljih sada u Superligi. Igra se izuzetno brz fudbal, kao u najboljim ligama Evrope. Igrači kao da se još privikavaju na njega. Spartak napada.

6′ Zvezda je dominantnija ekipa. Za sada bez prave prilike.

16:00 Počela je utakmica u Subotici.

15:30 SASTAVI:

Spartak: Ostojić, Dunđerski, Ćalasan, Kerkez, Vukčević, Šimura, Glavčić, Milošević, Čečarić, Čou, Obradović.

Crvena zvezda: Borjan, Stojković, Gobeljić, Degenek, Hajdin, Jovančić, Čaušić, Ben, Marin, Simić, Pavkov.

Dobar dan i dobrodošli na tekstualni prenos utakmice Spartak – Crvena zvezda na portalu Alo!

Praznik je danas na stadionu u Subotici, “kanarinci” i crveno-beli će imati čast da prvi probaju novi teren stadiona pred zimsku pauzu.

Crvena zvezda je ubedljivo prva na tabeli sa 50 bodova, devet više od Radničkog i čak 13 od Partizana. Ipak, misli su fudbalerima Vladana Milojevića pomalo već okrenute i duelu sa PSŽ-om naredne nedelje, iako je između još jedan superligaški ispit.