Zvezda pobedila Čukarički u derbiju, Partizan siguran

Crvena zvezda je slavila u derbi meču protiv Čukaričkog, ipak dosta teže nego što to krajnji rezultat pokazuje – 3:0.

Crveno-beli su poveli golom Pavkova u 16. minutu, a pobedu su obezbedili u situaciji kad su imali brojnačnu prednost, posle crvenog kartona Drezgiću.

Debitantski gol za Zvezdu postigao je Ohi, a potom je Dragović rešio sve dileme, pa su crveno-beli ostali na pet bodova zaostatka u odnosu na vodeći Partizan.

I fudbaleri Partizana pobedom su počeli drugi deo sezone u Super ligi Srbije, pošto su danas slavili u Nišu protiv Radničkog sa 2:0.

Golove za crno-bele postigli su Rikardo Gomeš u 44. i Slobodan Urošević u 85. minutu.

Posle 22 odigrane utakmice, Partizan je prvi na tabeli sa 62 boda, odnosno ima osam bodova više od Crvene zvezde koja kasnije danas dočekuje Čukarički. Na drugoj strani, tim sa Čaira je osmi sa 27 osvojenih bodova.