Zlatibor poveo pa Zvezda brojala do 6

Zlatibor poveo, pa Zvezda brojala do 6

Zvezda, koja je ranije osvojila titulu prvaka Srbije, na prvom mestu ima 102 boda.

Ekipa Zlatibora, koja je ranije ispala iz lige, ima 28 bodova, na 18. mestu.

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su večeras na domaćem terenu ekipu Zlatibora sa 6:1, u meču 36. kola Super lige Srbije.

Gosti su na poluvremenu vodili golom Stefana Vukića u 26. minutu.

U nastavku Zvezda je preokrenula rezultat, dva gola je u 47. i 50. minutu postigao Mirko Ivanić, a Veljko Nikolić je u 54. minutu postigao treći gol za domaći tim.

Do kraja meča golove su postigli i Željko Gavrić u 67. minutu, Gejlor Kanga u 70. i Milan Pavkov u 84. minutu.

Gosti su od 74. minuta igrali sa igračem manje, jer je direktan crveni karton dobio Zarija Lambulić.

Zvezda, koja je ranije osvojila titulu prvaka Srbije, na prvom mestu ima 102 boda, dok ekipa Zlatibora, koja je ranije ispala iz lige, ima 28 bodova, na 18. mestu.

U sledećem kolu Zvezda gostuje Bačkoj, a Zlatibor dočekuje Radnički iz Niša.