Sport

VELIKA DRAMA SA TUŽNIM KRAJEM: Mirotić izvukao Barsu, Zvezda izgubila u Pioniru!

ORLOVI USPEŠNO POČELI PRIPREME ZA MUNDOBASKET

Neverovatan meč.

Košarkaši Crvene zvezde poraženi su od Barselone 94:99 (17:28, 23:15, 25:14, 19:27, 10:15) u meču 16. kola Evrolige.

Do poslednjeg mesta je bila ispunjena hala Aleksandar Nikolić, ali u prvoj deonici to nije bilo breme za gostujući tim. Nošeni sjajnim Tomasom Satoranskim, koji je pogodio čak četiri trojke, stekli su na kraju četvrtine Katalonci i prednost od 11 poena posle poena Šanlija u poslednjoj sekundi.

Uz sve to, već posle četiri i po minuta Vilodza je hramljući izašao iz igre, da bi se odmah zaputio i u svlačionicu i na kraju se ispostavilo da je ozbiljnija povreda, pošto je završio meč.

U drugom kvartalu, bolje je krenula Barselona da bi potom uzvratio domaći tim. Istakao se Džon Holand, sa nekoliko odličnih reakcija u odbrani, a i poenima na drugoj strani terena Zvezda je došla malo do daha.

Marija P.

Diplomirani profesor srpskog jezika i književnosti sa višegodišnjim radnim iskustvom u brojnim domaćim medijima.
Najviše je zastupljena u rubriikama vesti, društvo i biznis.