Entertainment Beograd News Sport Srbija Zanimljivosti

U Humskoj, Radnički porazio Partizan. Drugo mesto je sada daleko više od deset bodova

Tim Zorana Mirkovića izgubio je na svom terenu od Radničkog u 25. kolu Superlige Srbije i time ostao na čak 11 bodova zaostatka u odnosu na današnjeg protivnika.

Hvala što ste pratili tekstualni prenos utakmice Partizan – Radnički na portalu Alo!

Kraj. Partizan je izgubio 0:1 od Radničkog iz Niša i time se udaljio na 11 bodova od drugog mesta, a čak 18 od prvog.

92′ Šćekić je imao veliku šansu, ali je glavom gađao malo iznad prečke. Mreža Radničkog ostala je netaknuta.

80′ Ristić je dobio žuti karton zbog odugovlačenja.

72′ Velika šansa Partizana, Radnički ponovo pravovremeno reaguje. Rikardo je uputio centaršut u peterac Radničkog, međutim njihovi štoperi otklanjaju opasnost.

63′ Pantić i Bondarenko su dobili po žuti karton za međusobno koškanje.

60′ Najbolja prilika za Partizan. Sasvim sam je bio Rikardo, ali je glavom uspeo samo da pogodi stativu.

52′ Rikardo je levicom opalio sa ivice šesnaesterca, ali je Ristić odbranio. Blokiranu loptu fudbaleri Partizana nisu uspeli da smeste u mrežu.

46′ Danilo Pantić je ušao u igru. Zoran Tošić je zamenjeni igrač.

Prvo poluvreme je završeno rezultatom 0:1. Pored spore igre ovih 45 minuta su obeležili navijači Partizana koji su trenera Lalatovića gađali upaljačima i skandirali pogrdne poruke.

46′ Đerlek je oprobao udarac, golman Radničkog je odbio u korner.

41′ GOOOOOL! Haskić se snašao u petercu. Pavlović je pokušao da izbavi loptu, ali je samo malo uspeo je zakačiti. Stojković nemoćan.

36′ Kojašević je probao sa dvadesetak metara, ali nije bilo veće opasnosti za Vladimira Stojkovića na golu Partizana.

30′ Nemanja Nikolić je probao glavom nakon centaršuta Miletića. Lopta je završila preko prečke.

19′ Miletić je pucao sa velike udaljenosti, ali njegov pokušaj nije bio veća pretnja ekipi iz Niša.

10′ Pokušao je Partizan posle centaršuta Miletića da postigne prvi pogodak, ali centaršut nije bio najbolji, pa je golman Radničkog lako uhvatio loptu.

5′ Nikola Drinčić je napravio faul nad Tošićem, ali nakon izvedenog centaršuta nije bilo većih nevolja za golmana Radničkog.

18:00 Utakmica je počela.

Dobro došli na tekstualni prenos utakmice Partizan – Radnički na portalu Alo!

Partizan igra na svom stadionu u vanrednom 25. kolu Superlige Srbije, a protivnik im je drugoplasirani Radnički iz Niša.

Tim Zorana Mirkovića nakon gostovanja prvoplasiranoj Crvenoj zvezdi u prošlom kolu, ima još jedan veoma važan meč protiv Radničkog iz Niša, koji sa klupe predvodi nekadašnji trener Crvene zvezde, Nenad Lalatović.

Partizan je uglavnom pobeđivao u utakmicama sa niškim Radničkim, ali je Radnički ove sezone u nešto boljoj formi, pošto je ipak kao drugoplasiran najprijatnije iznenađenje srpskog fudbala.