TENZIJE NA KRAJU! Haos posle utakmice Mege i Partizana, morali da razdvajaju košarkaše

Printscreen

Košarkaši Mege pobedili su Partizan rezultatom 94:86 u prvoj polufinalnoj plej-of utakmici.

Mega je svo vreme držala prednost i vršila incijativu, dok je Partizan bio par puta blizu preokreta, ali nisu uspeli to da ostvare.

Domaća ekipa je sjajno otvorila meč, odmah su uspelida steknu prednost na domaćem terenu.

U ekipi Mege najviše se isticao Kazalom koji bio pravi lider ekipe.

Prvu četvrtinu Mega je dobila rezultatom 34:18.

U drugoj četvrtini Partizan je živnuo, crno-beli su na sve način pokušali da preokrenu, ali Mega je držala prednost, a na poluvremenu je bilo 50:42 u korist domaćeg tima.

Sličnu igru gledali smo i u trećoj četvrtini. Crno-beli su igrali sve bolje, ali nikako nisu uspevali da povedu.

U poslednjoj četvrtini Partizan je stigao na -3, ali u odlučujućim momentima nisu imali koncetraciju, tako da je trijumf pripao igračima Mege.

Najefikasniji u ekpi Mege bio Kazalom sa 23 postignuta poena, dok je Partizan predvodio Mika sa 22.

Na kraju  utakmice košarkaš Partizana Rade Zagorac sukobio sa Filipom Petruševim iz Mege.

Odmah su članovi obe ekipe uleteli između njih i razdvojili ih.

Izvor: PRessSerbia/Alo