ŠVAJCARAC OTKLONIO SVAKU DILEMU: Novak će završiti kao najbolji svih vremena

Evo do kad je Novak Đoković sigurno prvi

Pobesneće zbog ove izjave njegov sunarodnik Federer.


Trostruki gren slem šampion i ovogodišnji učesnik na turniru Srpska open u Banjaluci Stanislav Vavrinka istakao je da smatra da će Novak Đoković na kraju karijere biti najbolji teniser svih vremena.

Potencijlni protivnik Švajcarcu u drugom kolu biće upravo prvi reket sveta, a pre toga Vavrinka u prvoj rundi treba da dobije Luka Van Ašea.

– Moram prvo da pobedim u prvom kolu mladog Francuza. Nadam se da ću trijumfovati na tom meču i ponovo pričati posle toga o Novaku – istakao je Vavrinka.

– Ako gledate rezultate i sve parametre, mislim da će Novak završiti kao najbolji svih vremena. Smatram Novaka dobrim prijateljem. Uvek je bio ogroman izazov igrati protiv njega. Dobio sam ga u grend slem finalima i to su mi neke od najlepših uspomena – zaključio je Sten Vavrinka.

Turnir u Banjaluci je na programu od 17. do 23. aprila.

Foto: Printscreen

Izvor: PRessSerbia/ Srbija Danas

Scroll to Top