Sudija iz Moldavije pokrao Partizan, Rikardo golom sprečio kompletnu pljačku!

Printscreen

Soči i Partizan su u Rusiji remizirali (1:1) u prvom meču 3. kola kvalifikacija za Ligu konferencija.

Crno-beli su pokradeni, tu spora nema, a kompletnu pljačku sprečio je golom povratnik Rikardo Gomeš.

U prvom poluvremenu dve nehotice pogođene stative posle centaršuteva Lazara Markovića Dugandžića.

U drugom delu u 65. minutu bek Terekov kreće da utrčava, na loptu u prostor kreće i štoper Partizana Vujačić, sudaraju se na 17, 18 metara, ali sigurno je van kaznenog.

Čak je i faul u neku ruku sporan, jer se bek domaćina bacio u rivala u želji da izvuče faul, a izvukao je penal.

Sudija iz Moldavije Dumitri Muntean je dosudio faul, a onda je krenuo da maše pomoćni sudija Viktor Mardari sa suprotne strane, jer je logično da je on bolje video od glavnog sa 40 metara veće udaljenosti.

Posle konsultacija Muntean je prstom upro na penal, a igrači Partizana su ga s pravom okružili i krenuli da se bune, uzalud, samo je kapiten Marković dobio žuti karton.

Zbog ovakvih sudija (razbojnika) je VAR i uveden, a gle čuda u kvalifikacijama se ne koristi!?!?

Sa bele tačke Kristijan Noboa je bio neumoljiv u 66. minutu – 1:0. Prvi je to gol u sezoni koji su crno-beli primili.

U 73. minutu duga lopta na desnu stranu za Markovića, dovukao je do gol aut linije, prebacio lob pasom na dalju stativu, tamo je utrčao Gomeš i sa pola metra samo postavio stopalo i poslao u mrežu za 1:1.

Revanš je za sedam dana na stadionu u Humskoj.