Sport

STANKOVIĆ POKRADEN U 97. MINUTU: VAR poništio gol Sampdoriji za izjednačenje

Maler za srpskog trenera

Dejan Stanković je doživeo novi poraz sa Sampdorijom u borbi za opstanak. Tim iz Đenove je ostao je bez bodova na gostovanju Empoliju u 18. kolu Serije A na neverovatan način.

Domaćin je slavio sa 1:0 (0:0) golom Tironea Ebuehija u 55. minutu. Sampdoriji je poništen izjednačujući gol u sedmom minutu nadoknade, pošto je dosuđena igra rukom u velikoj gužvi u kaznenom prostoru Empolija pre gola Omara Kolija. Utisak je da su gosti oštećeni, ali…

U ekipi Sampdorije ceo meč je odigrao reprezentativac Srbije Filip Đuričić i dobio žuti karton zbog protesta posle poništenog pogotka.

Tim Dejana Stankovića se trenutno nalazi na 19. mestu na tabeli sa devet bodova, dok je Empoli na 12. poziciji sa 22 boda.

Marija P.

Diplomirani profesor srpskog jezika i književnosti sa višegodišnjim radnim iskustvom u brojnim domaćim medijima.
Najviše je zastupljena u rubriikama vesti, društvo i biznis.

PRessSerbia VIDEO NEDELJE: 321Srbija – Official video 2024.