Sport News

Srbin nastavio teror protivničkih golmana: Mitrović stigao već do 30 pogodaka ove sezone u Fulamu

Premijer liga od sledeće sezone dozvoljava klubovima pet izmena!

Nastavio je reprezentativac Srbije sa maestralnim partijama, protiv Milvola pogađao je u oba poluvremena.

Fulam čvrsto drži lidersku poziciju u Čempionšipu, a za to je najzaslužniji napadač Aleksandar Mitrović. Popularni Mitrogol postigao je oba gola u duelu protiv Fulama, pogodio je najpre u 29, potom i u 50. minutu, za vođstvo svog tima od 2:0.

Mitrović je na taj način postigao 29. i 30. gol ove sezone za Fulam u Čempionšipu, što je neverovatrno dostignuće. Normalno, vodeći je na listi strelaca druge lige Engleske, sa čak deset golova više od najbližeg pratioca, Čileanca Bela Breretona, koji na svom kontu ima 20 golova.

Izvor: PRessSerbia/Žurnal

Marija P.

Diplomirani profesor srpskog jezika i književnosti sa višegodišnjim radnim iskustvom u brojnim domaćim medijima.
Najviše je zastupljena u rubriikama vesti, društvo i biznis.