REAL BRILJIRA: Jović dao GOL! Prvo poništen, a zatim je GLAVOM zatresao mrežu za 5:0

LUKA JOVIĆ NAPUSTIO MADRID!

Leganjes nije dorastao protivnik.

Real Madrid je konačno zaigrao dobro. Savladali su sa 5:0 Leganjes u 11. kolu španskog prvenstva. Ipak, i Luka Jović ima mnogo razloga za slavlje.

Naš reprezentativac nije bio u startnom timu, ali je dobio šansu sa klupe. Postigao je gol posle samo nekoliko minuta na terenu, ali ponovo je bio mali ofsajd. Ipak, u zaustavnom vremenu fenomenalno glavom zatresao mrežu za konačnih 5:0.

Meč je bio praktično završen već na samom startu. Karin Benzema je sa dve asistencije u samo 60 sekundi rešio sve. Prvo je u 7. minutu kao na tacni asistirao Rodrigu, a zatim je i Krosa proigrao sa 2:0.

Posle toga su Madriđani iz dva penala dotukli protivnika. U prvom delu je siguran (doduše tek iz drugog pokušaja, jer je ponovljen penal zbog kretnji golmana) Ramos, a u nastavku je Benzema pogodio sa 11 metara i odmah potom jeustupio mesto Joviću.

Izvor: PRessSerbia/Srbija Danas