fbpx
Beograd Entertainment Event Koncert News

RAG’N’BONE MAN NAJAVIO! GRANDE RESERVE TURNEJU I DOLAZI U BEOGRAD!

RAG’N’BONE MAN NAJAVIO! GRANDE RESERVE TURNEJU I DOLAZI U BEOGRAD!
RAPSODY TRAVEL

Poznati muzičar RAG’N’BONE MAN najavio Grande Reserve turneju tokom koje posećuje i Beograd! Koncert u Beogradu održaće 06. maja 2018. godine u Hali Sportova “Ranko Žeravica”.

 

Dobitnik BRIT i Echo nagrada, Rory Graham poznatiji kao Rag’n’Bone Man poći će na dugo očekivanu Grand Reserve turneju po Evropi sledeće godine.

Rag’n’Bone Man ima zakazane nastupe u martu, aprilu i maju 2018. godine u 20 evropskih zemalja među kojima je i Srbija, a turneja počinje u Francuskoj.

 

Autor multii-platinastog albuma “Human” i istoimene pesme koja ima više stotina milona Youtube pregleda i koja je bila apsolutni iTunes hit u 46 zemalja i provela na mestu broj jedan punih pet nedelja na evropskoj listi singlova nastupiće u Beogradu 06. maja, 2018. u Hali Sportova “Ranko Žeravica” sa početkom u 20 časova.

 

Rag’n’Bone Man je počeo da se bavi muzikom sa 15 godina I njegova ljubav prema blues i rap muzici se razvila u nešto potpuno drugačije i veće kada je ohrabren od oca počeo da nastupa sa The Rum Committee po Engleskoj u rasprodanim dvoranama što ga je dovelo do statusa zvezde i osvajanje dve BRIT nagrade od strane kritičara u 2017. godini.

Njegova muzika ima ogroman broj posvećenih fanova, njegovi koncerti su svuda rasprodati, njegov prepoznatljiv vokal i način pevanja ga potpuno izdvajaju iz mase ostalih izvođača i očekujemo da će u Beogradu napraviti concert za pamćenje!

Ulaznice će biti u prodaji od petka, 06. oktobra putem eventim.rs i Eventim prodajne mreže.

Cene ulaznica 2800 parter, 3400 tribina i 3800 VIP.

 

 

2018 The Grande Reserve Turneja

Friday 23 February, France, Lille, Zenith

Monday 26 February, Denmark, Copenhagen, Vega

Tuesday 27 February, Norway, Oslo, Sentrum Scene

Wednesday 28 February, Sweden, Stockholm, Cirkus

Friday 2 March, Czech Republic, Prague, Forum Karlin

Thursday 8 March, UK, London, Alexandra Palace

Tuesday 24 April, Netherlands, Amsterdam, AFAS Live

Friday 27 April, Latvia, Riga, Palladium

Saturday 28 April, Finland, Helsinki, The Circus

Monday 30 April, Estonia, Tallinn, Kuluurikatel

Tuesday 1 May, Lithuania, Vilnius, Compensa Concert Hall

Wednesday 2 May, Poland, Warsaw, Torwar Arena

Friday 4 May, Hungary, Budapest, Papp Laszlo Arena

Saturday 5 May, Slovenia, Ljubljana, Hala Tivoli

Sunday 6 May, Serbia, Belgrade, Hala Sportova

Tuesday 8 May, Romania, Bucharest, Sala Palatului

Wednesday 9 May, Bulgaria, Sofia, Universiada Hall

Friday 11 May, Macedonia, Skopje, VIP Arena Boris Trajkovski

Saturday 12 May, Greece, Thessaloniki, Principal Club Theatre

Sunday 13 May, Turkey, Istanbul, Volkswagen Arena

 

Loading...

Jelena Filipovic

Novinar sa bogatim radnim iskustvom. Piše za više rubrika portala PRessSerbia

Dodaj komentar

Klikni ovde da postaviš komentar

Video nedelje

EMIR DJULOVIC & RADA MANOJLOVIC - SVADBA

Oaza komfora i stila u srcu Beograda!

REZERVIŠITE SMEŠTAJ ZA VAŠE SLEDEĆE PUTOVANJE

Booking.com

AUTO PLAC “DB AUTO”-ODLIČAN IZBOR POLOVNIH AUTOMOBILA

LAJKUJTE NAŠU FACEBOOK STRANICU!

Uživajte u odličnom ROYAL WELLNESS CENTRU!

Vremenska prognoza

Priključite se PRess Serbia grupi

PRess Serbia Group
Javno group · 353 članova
 

Pridružite se grupi

 

Oficijalna grupa stranice PRessSerbia

Prijatelji sajta


BG online

Vesti Dana

class=

Iskoristite stalne popuste-Ulepšajte se!
ageless

Close