Sport News

Radonjić: Bili smo mekani u početku, primili smo 31 poen za četvrtinu, to je previše

Dejan Radonjić pred gostovanje u Moskvi: Znam protiv koga igramo

Trener Crvena zvezda Dejan Radonjić rekao je da je CSKA zaslužio pobedu i dodao da će njegova ekipa do kraja takmičenja u Evroligi igrati maksimalno ozbiljno.

Bili smo mekani u početku utakmice. Prvih 10 minuta su nam dali 31 poen, što je previše. Tada su stekli prednost, mi smo posle toga bili bolji, ali u drugoj četvrtini smo imali problem sa zagrađivanjem… U drugom poluvremenu smo bili bolji, ali oni su kontrolisali utakmicu i zaslužili su pobedu“, rekao je Radonjić.

Košarkaši Crvene zvezde izgubili su danas u gostima od moskovskog CSKA sa 72:87, u utakmici 31. kola Evrolige.

Tri kola pre kraja regularnog dela takmičenja, Zvezda je pretposlednja na tabeli sa devet pobeda i 22 poraza.

Iskoristićemo sve utakmice da probamo da igramo najbolje moguće, da pružimo maksimum. Ovo je Evroliga, uvek imamo motiva da budemo na terenu. Preostale tri utakmice ćemo odigrati na maksimumu. Raspored nam je previše težak, u sledećih sedam dana imamo četiri utakmice, ali bez obzira na to ćemo igrati na maksimumu“, rekao je trener crveno-belih.

Ekipa Crvene zvezde vraća se u petak u popodnevnim časovima u Beograd, a već u subotu od 19.00 igra meč ABA lige sa ekipom FMP-a.

Crveno-bele naredne nedelje očekuje duplo kolo Evrolige kada će im rivali biti Makabi i Milano.

Izvor: PRessSerbia/Žurnal

Marija P.

Diplomirani profesor srpskog jezika i književnosti sa višegodišnjim radnim iskustvom u brojnim domaćim medijima.
Najviše je zastupljena u rubriikama vesti, društvo i biznis.