Lazar Čolić Zola diskvalifikovan je iz „Elite“ zbog samoinicijativnog napuštanja rijalitija.
Nakon diskvalifikacije, Zola se oglasio na svom Instagram profilu, objavio je fotografiju iz automobila na kojoj je napisao.
– Miljana nas je izdala, pobeđujemo kumara ti i ja sami – napisao je Zola, a po lokaciji koju je stavio on se uputio za Novi Sad.
Podsetimo, Miljana Kulić i Lazar Čolić Zola pobegli su iz rijalitija, Miljana se vratila u „Elitu“ i tom prilikom je cimerima otkrila šta se desilo.
– Ja ti kažem, ja kad sam čula šta je tražio… On prvo nije pomenuo apartman i psihijatra, nego 100.000 evra. I da se ne vraća, dok to ne bude uplaćeno na Bosin račun. A ja sam pričala o apartmanu, u slučaju da dođe do toga. Rekla sam da bih onda prestala sa terapijom i da mi treba psihijatar – ispričala je Miljana.
A šta ako si sad trudna? – pitao je Marko.
– Ne znam šta ću. On je obukao jaknu i otišao – dodala je Kulićeva.