Kada se spomene ime Milena Pavlović mnogi neće znati o kome se radi, ali bez sumnje je se svi sećaju po ulozi Marine u filmu „Mi nismo anđeli“ iz 1992. godine.
Ipak, i sama Pavlovićeva tvrdi da je i dan danas ljudi često oslovljavaju imenom harizmatične trudnice iz spomenutog filma.
– 26 godina od nastanka tog filma i dalje mi se dešava da mi se obrate sa Marina. Zaborave da sam Milena – priča glumica za Hello.
Iako je ostavila neizbrisiv trag u domaćoj kinematografiji, Milenu je publika u proteklih pet godina imala priliku samo da vidi u epizodnim ulogama u serijama „Ubice mog oca“ i „Nemanjići – Rađanje kraljevine“, dok je u poslednje vreme aktuelna zbog TV reklame koju je snimila, a u kojoj je možemo čuti kako repuje.
Na pitanje zbog čega je čelnici filmske industrije tako malo angažuju, glumica za spomenuti magazin odgovara:
– Pretpostavljam da su reditelji, i kad bi se ukazala prilika da dobijem neku ulogu na filmu, odustajali od ideje da me zovu, vodeći se mišlju – „ona ima troje dece, neće moći da se organizuje“ – zaključuje priču Pavlovićeva koja je u braku sa kolegom Milanom Čučilovićem dobila decu Andrijanu, Olgu i Vuka.
Foto: Print Screen
Izvor: PRessSerbia/Puls online