Posle Rade, Indi: – Pevačica doživela peh i povredila noge: „Pala sam i ubila se, teško se živi“

Indi otkrila sve o krahu sa mužem nakon nekoliko meseci: "Sve si me slagao tog dana"

Pevačica Rada Manojlović nedavno je pala i povredila se, a sada se isto desilo njenoj koleginici Indiri Indi Aradinović.


Naime, pevačica Indi je na svom Instagramu objavila video na kome se jasno vide njene modrice i ogrebotine.

Pala sam i ubila se. Teško se živi – rekla je ona pokazujući modrice na kolenima.

Indi je nedavno priznala da se neko vreme družila sa ljudima iz mafijaških krugova, te da je bila inspirisana upravo njihovim životom.

– Pevala sam mnogima, pa i mafijašima. Volim u filmovima da vidim takve ljubavi, ali da me takvi privlače pošto-poto ne, mada nikada se ne zna. Za mene su mafijaši oni koji imaju takav stil života, družila sam se sa takvom vrstom ljudi i njihov život mi je bio interesantan, sve ono što sam videla, čula i spoznala. Interesantan je njihov život – kaže pevačica.

Izvor: PressSerbia/Blic

Scroll to Top