Sport News

Poraz Partizana u Lučanima

Fudbaleri Mladosti pobedili su danas u Lučanima ekipu Partizana sa 1:0, u utakmici poslednjeg, 38. kola Super lige Srbije.

Jedini gol na meču postigao je Milan Bojović u 24. minutu.

Ekipa Mladosti je sezonu u domaćem šampionatu završila sa 54 osvojena boda i sedma je na tabeli, dok je Partizan drugi sa 95 bodova.

Crno-beli su u nekoliko navrata zapretili u prvom poluvremena, ali bez prave završnice, dok je Mladost jednu od svojih prilika iskoristila.

Igrao se 25. minut kada je Radivojević prošao po levoj strani i centrirao, a Bojović je bio na pravom mestu i glavom pogodio mrežu beogradskog tima.

Partizan je najbolju priliku za izjednačenje imao posle samo dvadesetak igre u drugom poluvremenu kada je Jović iz izgledne pozicije šutirao preko gola.

Ekipa Mladosti je ovom utakmica završila sezonu, dok crno-belima predstoji još finale Kupa Srbije, protiv Crvene zvezde. Finale je na programu 25. maja.

Izvor: PRessSerbia/Žurnal

Marija P.

Diplomirani profesor srpskog jezika i književnosti sa višegodišnjim radnim iskustvom u brojnim domaćim medijima.
Najviše je zastupljena u rubriikama vesti, društvo i biznis.