PETARDA PUKLA U HUMSKOJ: Partizan razneo Zlatibor!

Partizan „upisao“ 17. pobedu u nizu (15 u Super ligi Srbije i dve u Kupu).

Fudbaleri Partizana ubedljivo su savladali ekipu Zlatibora u poslednjem meču 27. kola Super lige Srbije. Po pljusku u Humskoj crno-beli su opravdali ulogu favorita i zabeležili 15. uzastopnu prvenstvenu, a ukupno 17. pobedu.

Prvi gol viđen je u 21. minutu. Jojić je odlično izveo slobodan udarac, štoper Marković je sjajno reagovao i dodao loptu do mladog Jovića kome nije bilo teško da pogodi mrežu gostiju.

U 34. minutu Partizan je duplirao vođstvo. U kaznenom prostoru sjajno se snašao Asano i poslao loptu iza leđa Čupića.

Na odmor su domaći otišli sa tri gola viška pošto je u 44. minutu Natho rutinski realizovao penal.

Počasni gol za goste dao je Sević u 52. minutu iz slobodnog udarca. Treba napomenuti da se golman Partizana Stojković nije najbolje snašao u toj situaciji i da gol ide njemu na dušu.

U 74. minutu rezervista Bajebek je lepo pogodio za 4:1, da bi konačan rezultat postavio Urošević u 83.