Partizan izgubio u Novom Pazaru, glave mu došli rezervisti Perić i Resić

Crno-beli posle dva uvodna gostovanja polovičnog učinka, Novopazarci posle duela za Zvezdom i Partizanom bogatiji za tri boda.

U Kruševcu su crno-beli uspeli da se vrate iz minusa, uspeli su i u Novom Pazaru, ali su ih onda šokirali rezervisti domaćina, pa su ostali i bez delića plena, Novi Pazar – Partizan 3:2 (1:0).

21. minut: Kontra Partizana, situacija dva na dva, lopta u prostor, intervencija odbrane Partizana, sudija je, ipak, svirao prekršaj za jedanaesterac.

22. minutNikola Nedeljković je sa bele tačke gađao desnu golmanovu stranu, na nju se bacio Popović, ali je ostao kratak – 1:0.

26. minutVitas je posle kornera pokušao glavom da izjednači, ali je Drobnjak odbranio vrlo dobar šut.

37. minutVitas je grešku ispravio faulom, ali je za njega dobio žuti karton.

49. minutAsano je nabacio sa leve strane, Sadik je šutirao glavom sa desetak metara, ali skoro pa pravo u golmana Drobnjaka.

52. minutČolić je pokušao levicom sa ivice kaznenog, lopta ju nespretno rukom probao da zaustavi Drobnjak, odbila mu se od nje, dobila efe, i završila koji centimetar pored gola u korneru. Imao je mnogo sreće domaćin.

53.. minutUrošević je iskosa sa desne strane iz slobodnog udarca šutirao pored živog zida pravo u golmana.

57. minut: Odlična prilika za domaćina, iskosa sa desne strane ostao je na 13, 14 metara sam Tomić, kada mu je golman crno-belih krenuo u susret lobovao ga je, ali je lopta otišla i preko prečke.

59. minutČolić je zavrnuo loptu na penal, naleteo je Asano i promašio je, iz drugog pokušaja je izblokiran, na petercu se lopte dokopao Suma, šutirao, Drobnjak je odlično odbranio, ali je na odbitak poleteo kroz vazduh Suma, bacio se i glavom zatresao mrežu – 1:1.

60. minutSadik je šutirao pod prečku posle driblinga na 18 metara, Drobnjak se bacio i sjajno odbranio.

62. minut: Posle velike greške odbrane Partizana lopte se dokopao Čolić, krenuo sam ka golmanu Partizana, došao na petnaestak metara, a onda, na zaprepaštenje prisutnih,  šutirao pored gola iz zicer situacije.

70. minut: Kontra crno-belih, Asano je iskoristio svoj najveći adut, brzinu, umakao je rivalima, na asistenciju Sume, a kada je došao pred golmana samo ga je prebacio podbovši loptu – 1:2.

73. minut: Da li je Sise hteo da šutira ili centrira, nije ni bitno, njegov pokušaj sa desne strane je izblokiran, lopta je skrenula ka penalu, tamo je bio rezervista Perić i volejom je poslao u mrežu pored golmana Popovića, koji se pružio koliko je dug – 2:2.

78. minut: Greška kapitena crno-belih, loše je vratio loptu ka golmanu, situacija 2 na 1 za domaće, povratna lopta po zemlji na osam metara, natrčao je rezervista Ševkija Resić, šutirao, bacio se golman Popović, ali je nogu podmetnuo Miletić, skrenuo je i završila je u mreži – 3:2.

80. minut: Levicom iskosa sa dvadesetak metara rezervista Ivanović prodrmao je prečku, golman je loše procenio šut, sklanjao je ruke.

86. minut: Koškanje Miletića Resića završeno je žutim kartonom za obojicu, mada je bek crno-belih zbog neprimerene reakcije mogao da dobije i crveni.

90+1. minut: Kontra domaćina 3 na 1 okončana je očajnim pasom u gol situaciji.