Entertainment TV

PANČEV, STOIČKOV? NE, ZORAN VANEV! Hit odgovor takmičara Potere zapalio mreže

Zbunio se ili nije znao!

Još jedan odgovor iz popularnog kviza “Potera” postao je hit na društvenim mrežama.

Jedan od učesnika poslednje emitovane epizode ovog takmičenja Đorđe Janjić iz Leskovca u prvom krugu osvojio je 40.000 dinara, a onda je usledio i drugi – “borba” sa tragačem i jedno “nezgodno” pitanje.

“Koji Bugarin je 1994. godine osvojio Zlatnu Loptu, prestižnu nagradu koju dodeljuje mazagizn ‘Frans fudbal’?”, glasilo je pitanje, a kao odgovor Đorđe je izabrao makedonskog pevača Zorana Vaneva, postao hit na društvenim mrežama i iznenadio i nasmejao tragača.

“Ja nisam verovao kad ste stisli, mislio sam da je pitanje baš lako”, rekao je tragač.

“Naravno da znam, samo sam mislio da je on ranije bio”, pravdao se Đorđe.

Tačan odgovor je bio pod “b” – Hristo Stoičkov, najveći bugarski fudbaler u istoriji, Zlatna kopačka Evrope 1989, bivši igrač Barselone, Parme, jedna od zvezda Svetskog prvenstva 1994. godine.

Zoran Vanev je pevač iz Makedonije koji se proslavio pesmom “Južna pruga”.

Погледајте ову објаву у апликацији Instagram

Објава коју дели Zoran Vanev (@vanevzoran)

Kao treći ponuđeni odgovor bio je legendarni Makenonac Darko Pančev, centarfor Crvene zvezde, osvajač Zlatne kopačke Evrope i strelac gola za Zvezdinu titulu prvaka Kupa šampiona.

Naravno tviteraši nisu časili ni časa i odmah su se mreže usijale: “I kada je Zoki osvojio medalju od srece je zapevao LILA LILA LILA PRELEPA SI ZENA”, “Zbunilo ga.. Skoplje, Beograd, Beč i dalje na zapad…”.

Izvor: PRessSerbia/Mondo