ORLOVI SE VINULI VISOKO U NEBESA: Mitrović het-trikom i Lukić bombom SRUŠILI Švedsku

PIKSI O MITROVIĆU: To se malo više preuveličava!

Maestralna partija naše selekcije.

Fudbalska reprezentacija Srbije impresivno je odigrala i pobedila u Beogradu Švedsku sa 4:1 u meču petog kola D grupe B divizije Lige Nacija.

Očarali su Orlovi igrom, sve je delovalo savršeno. Piksi je krenuo sa dvojicom napadača, Mitrovićem i Vlahovićem, što se ispostavilo kao pun pogodak.

Jesu Šveđani poveli preko Klasona u 15. minutu, ali to je bilo sve od Skandidavaca. Usledila je nestvarna, čarobna i maestralna igra Srbije.

Na startu drugog poluvremena, Mitrović stiže do het-trika, posle sjajne akcije u kojoj su učestvovali Sergej, Tadić i Vlahović, koji je i uposlio našeg najboljeg strelca.

Tu nije bio kraj bravurama Piksijevih Orlova, posle 70 minuta igre, Saša Lukić je bombom pocepao mrežu Šveđana za 4:1.

Zaista je na terenu sve izgledalo imnpresivno, akcije, kombinacije i timska igra, jedino je malo zabrinuo izlazak Aleksandra Mitrovića, koji je igru napustio posle udarca.

U poslednjem, šestom kolu, Srbija gostuje Norveškoj u direktnom okršaju za prolaz u viši rang. Pobeda nas vodi u A diviziju.