Bivša zadrugarka Milica Veličković porodila se 8. januara na svet donela ćerku kojoj je dala ime Barbara
Milica Veličković i njena ćerkica po izlasku iz porodilišta otišle su u stan Miličine babe na Novom Beogradu, a Borislav Bora Terzić koji trenutno boravi u „Eliti“ još uvek nije video ćerkicu.
Sada se Milica oglasila putem Instagrama i odlučila da želi da priredi iznenađenje jednom Borinom cimeru.
– Boži je rođendan 23.1.2025. Milica, Osman i Kristina će se potruditi da nešto organizuju – napisala je ona na Instagramu.
Ekipa „Blica“ posetila dom Milice Veličković
Kako su nam otkrile komšije bivše zadrugarke, na njenu adresu stiže cveće od fanova, prijatelja i porodice svakodnevno.
– Milica je divno dete, ja sam njen komšija. U tom stanu živi sa majkom i bakom, a ujak joj živi u Obrenovcu. Nisam je danas video, ali joj stiže cveće svaki dan od tih valjda fanova – počeo je priču Miličin komšija.
– Terzu nisam viđao da dolazi kod Milice. Ne znam, čuo sam negde da sledeće godine planira da uđe u rijaliti sa bebom, da bude sa malom u apartmanu, sad da li je to istina, ne znam, valjda da zaradi pare – rekao je gospodin.