Sport News Srbija Svet

ODLIČNI JOKIĆ SRUŠIO I OKLAHOMU Tanderi bez rešenja za centra Nagetsa

ODLIČNI JOKIĆ SRUŠIO I OKLAHOMU Tanderi bez rešenja za centra Nagetsa /VIDEO/

Košarkaši Denvera trijumfovali su protiv Oklahome sa 98:105 kao gosti u NBA ligi, a još jednu odličnu utakmicu odigrao je Nikola Jokić i tako pomogao ekipi da dođe do treće uzastopne pobede.

Centar Nagetsa je igrao 27 minuta, a za to vreme postigao je 16 poena, uz to je imao šest skokova, kao i pet asistencija i jednu blokadu.

Izabranicima Majkla Melouna bilo je dovoljno jedno poluvreme odlične igre da bi savladali Tandere. Nisu Vestbruk i drugovi imali rešenja kako da zaustave Denver u prvom delu meča, pošto je nakon 24 minuta igre rezultat bio – 42:63.

Ipak, uspela je Oklahoma koliko toliko da anulira prednost gostiju, ali to je bilo dovoljno samo da se ublaži poraz.

Posle ove utakmice Nagetsi imaju učinak od 13-7, dok je skor Tandera 12-7.

Osim Jokića kod pobednika su se istakli i Džamal Marej sa 22 poena, dok je Trej Lajles dodao 16. Na drugoj strani Rasel Vestbruk je zabeležio tripl-dabl od 16 poena, 10 skokova i 12 asistencija, a Pol Džordž je meč završio sa 24 poena i 11 uhvaćenih lopti.