Džet-set VIP

Nezadovoljstvo Delija zbog remija protiv Rada, Stanković ne zamera igračima!

Stanković kandidat za klupu Sampdorije

U svakom slučaju, fudbaleri koji su dobili priliku u sredu nisu položili ispit i razočarali su navijače…

Burne reakcije izazvao je remi šampiona sa Radom posle vođstva od 2:0. Društvenim mrežama širili su se komentari nezadovoljnih zvezdaša, uz izražavanje sumnje da je komšijama sa Banjice prepušten bod.

Internetom je kružila i poruka uvredljivog sadržaja na zidu preko puta službenog ulaza stadiona „Rajko Mitić“, ali je u četvrtak ujutru nije bilo tu, pa je možda reč o fotomontaži.

Trener fudbalera Crvene zvezde Dejan Stanković izjavio je da je njegova ekipa utakmicu protiv Rada trebalo da reši u prvom poluvremenu, ali da ipak igračima nema šta da zameri, s obzirom da je u timu bilo nekolicina igrača koji nisu standardni.

– Mislim da ne možeš da promašiš toliki broj šansi u prvom poluvremenu, koje je trebalo da bude najmanje s tri gola razlike za nas. Imali smo kontrolu sve vreme u prvih 45 minuta, ali… Kada neko želi pobedu više od tebe, to onda tako i bude – rekao je Stanković.

Rad i Crvena zvezda igrali su danas nerešeno 2:2 u 35. kolu Superlige Srbije.

– Primili smo golove na naše greške, loše postavljanje u odbrani. U ekipi je bilo nekoliko igrača koji nisu standardni, koji nemaju dosta ritma, ali kada se nosi grb Zvezde, zna se kako se bori za njega, bez obzira što smo rešili šampionat. Ne mogu ništa zameriti i ovo ne treba ništa da menja u našim glavama, idemo dalje – rekao je trener crveno-belih.