Booking.com
Početna » VIP » “Ne želim da budem samo inkubator”: Luna progovorila o trudnoći, pa iznela koju želju ima u vezi bebe
Džet-set VIP

“Ne želim da budem samo inkubator”: Luna progovorila o trudnoći, pa iznela koju želju ima u vezi bebe

MARKO I LUNA RASKINULI? Šta se ovo dešava?
Foto: Instagram

Luna Đogani i njen suprug Marko Miljkoviće očekuju drugo dete, a blogerka je sada priznala ko se ovoj prinovi najviše raduje, kao i da ima određene želje kada je reč o tome na koga će dete ličiti


Kako je od početka govorila, Markova i Lunina ćerkica Mia u potpunosti liči na tatu, pa je blogerka poželela da sledeće dete podseća na nju.

Luna je lepe vesti odmah podelila sa svojim pratiocima na Instagramu i opisala kako se oseća u najlepšim danima:

– Super se osećam, kažu mi svi da sam u trudnoći mirnija i nekako mila. Imam neku čudnu i lepu energiju. Tako sam i provalila da sam trudna, to sam osetila u sebi – rekla je Luna.

– Nina se najviše obradovala, plakala je. Tako je reagovala doduše i prvi put, pa evo i sada. Srećni su i tata i mama, svi su srećni zbog mene. Raduju se što će dobiti drugo unuče – rekla je Luna.

Kako kaže, svi smatraju da će drugo dete biti dečak, a dodaje da je njoj samo bitno da je dete živo i zdravo, kao i da se ne opterećuje sa time kog će pola biti.

– Ono što bih volela jeste da malo liči na mene, da ne budem samo kao inkubator – rekla je Luna za “Pink”.

About the author

Jelena Filipovic

Novinar sa bogatim radnim iskustvom. Piše za više rubrika portala PRessSerbia

Add Comment

Click here to post a comment

PRess Serbia