Booking.com
Početna » Reality » Zadruga » NAJDRAŽA MI JE MAJA MARINKOVIĆ Filip Car ogolio dušu, pa spomenuo i Husa
Džet-set VIP Zadruga

NAJDRAŽA MI JE MAJA MARINKOVIĆ Filip Car ogolio dušu, pa spomenuo i Husa

Filip Car otvorio dušu, progovorio o navodnim svađama sa Aleksandrom!
Foto: Printscreen

Filip Car, učesnik rijalitija Zadruga, trenutno se nalazi u svom domu na Zvezdari


Filip Car, učesnik rijalitija Zadruga, trenutno se nalazi u svom domu na Zvezdari.

Iako od izlaska iz rijalitija izbegava novinare, sada je govorio o svojim bivšim devojkama, vezama, učešću u rijalitiju, planovima… ali i onoga zbog čega se kaje.

– Trebalo je sve u drugom toku da ode, ali tako je – kako je. Da mnoge stvari nisam uradio, ne bi druge stvari bile ovakve kakve jesu – rekao je Filip. Ono što je zanimljivo jeste da je Filip progovorio o Maji Marinković.

– Meni je Maja od svih devojaka najdraža jer smo bili prijatelji dugo. Zasigurno da je Maja od svih devojaka najposebnija, barem zbog prijateljstva 10 meseci, pre te veze. Želim joj sve najbolje – priznao je Car.

– Najteže je u svom selu. Ja sam u društvu uvek bio prihvaćen pre Zadruge, družio sam se sa najboljim momcima i devojkama, ima ljudi koji me vole i koji me ne vole. Za ove što su mi kao braća nemam šta da kažem, uvek su bili tu i za mene i za moju porodicu, hrabrili su mog oca, dan danas su tu za mene, od njih imam maksimalnu podršku – ističe zadrugar o svojim prijateljima.

Filip je istakao da mu je žao zbog onog što je pričao za Dalilinog oca.

– Ja vidim da je on nalazio reči. Žao mi je što sam izgovarao tako ružne reči za Husu, Dalilinog oca, deluje kao normalan čovek. Dalila bi bila bolja da je očevo dete. Dalila i ja nismo u dobrim odnosima, nismo u kontaktu, neke stvari o meni je iznosila na ružan način, a ja to ne želim. Dalila kao Dalila, s njom je završena priča – kazao je Filip Car za Avaz-ba.

Foto: Printscreen

Izvor: PRessSerbia/ Alo.rs

About the author

Marija P.

Diplomirani profesor srpskog jezika i književnosti sa višegodišnjim radnim iskustvom u brojnim domaćim medijima.
Najviše je zastupljena u rubriikama vesti, društvo i biznis.

Add Comment

Click here to post a comment

PRessSerbia VIDEO NEDELJE: Vrnjačka Banja- Mesto ljubavi (Official video)

Prijatelji sajta

BG ONLINE

Kalendar

Septembar 2023
P U S Č P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Odaberite vašu sledeću destinaciju



Booking.com

PRess Serbia