MITROVIĆ O GESTU KOJI JE ODUŠEVIO OSTRVO- I ja sam otac, zato sam tako reagovao

Băile Hagymatikum

Mitrović je sa 12 golova posle 16. kola najbolji strelac Čempionšipa, sledi Oli Votkins iz Brentforda sa 10.

Fulam je gostovao Birmingemu i pobedio 1:0 golom srpskog reprezentativca Aleksandra Mitrovića u 52. minutu. Iskoristio je sudar golmana i štopera domaćeg tima.

Ekipa iz Londona je sa nova tri boda došla do šestog mesta. Mitrović je u nadoknadi prvog poluvremena dobio žuti karton.

Početak meča obeležio je detalj kada se klinac, koji je stajao ispred Mitrovića, kapitena Fulama, tresao od hladnoće pošto je padala susnežica, a reprezentativac Srbije mu je ogrnuo svoju trenerku.

– Mališan je drhtao zbog hladnog vremena, pa sam pokušao da ga utoplim. Otac sam, znam kako je to, zato sam tako reagovao – rekao je Mitrović.

Mitrović je sa 12 golova posle 16. kola najbolji strelac Čempionšipa, sledi Oli Votkins iz Brentforda sa 10, po devet su dali Džerod Boven iz Hala i Karlan Grant iz Hadersfilda, po 8 Danijel Džonson iz Prestona i Nahki Vels iz KPR-a, Levis Graban iz Notingem foresta i Džordan Hjudžil iz KPR-a dali su po 7.