JOKIĆ OPET BRILJIRAO: Srbin ubacio 41 poen, bez izgubljene lopte (VIDEO)

Srpski košarkaš Nikola Jokić predvodio je Denver do pobede nad Portlandom sa 41 poenom. Nagetsi su savladali Trejlblejzerse sa 111:106 u jednom od derbija Zapadne konferencije NBA lige.

Nikola Jokić je na parketu proveo nešto manje od 38 minuta, postigavši čak 41 poen, uz po pet asistencija i skokova, jedna ukradena lopta i nijedna izgubljena.

Neverovatno je da Jokić završi meč bez izgubljenih lopti, što potvrđuje da igra sve zrelije.

Posle utakmice stigle su i pohvale od velikog Šekila O’Nila koji je konačno naučio razliku između srpskog i ruskog pa čak i “progovorio” naš jezik.

Pomoć je imao u Mareju koji je ubacio 24 poena od čega 19 u poslednjoj četvrtini.

U redovima Portlanda istakli su se Lilard sa 25, Entoni sa 25 i Trent sa 18 poena.

Nagetsi su tako došli do 17. pobede i uz 14 poraza, zauzimaju sedmo mesto na Zapadu.

Izvor: PRessSerbia/Novosti