Sport News

Ilić nije uspeo da zaustavi svoje crno-bele, Partizan slavio u derbiju!

Čukarički je odigrao odlično, ali nije iskoristio svoje prilike, dok je Parni valjak u završnici prvog dela igre bio konkretan i preko Vujačića i Živkovića je došao do velike pobede.

Fudbaleri Partizana pobedili su na svom terenu ekipu Čukaričkog sa 2:0 u meču 15. kola Super lige Srbije.

Crno-beli su poveli u 33. minutu golom Igora Vujačića. Slobodan udarac izveo je Miloš Jojić, a Vujačić je glavom savladao golmana gostiju Đorđa Petrovića.

Partizan je do kraja poluvremena postigao još jedan gol. U trećem minutu nadoknade do odbijene lopte u šesnaestercu je došao Marko Živković, koji je zatim uputio precizan šut.

Na tabeli Super lige Srbije Partizan je i dalje vodeći bez poraza sa 43 boda, dok drugoplasirana Crvena zvezda ima osam bodova manje, i jednu utakmicu manje. Čukarički je treći sa 25 bodova.

Partizan u sledećem kolu dočekuje novosadski Proleter, a Čukarički gostuje Voždovcu.

Izvor: PRessSerbia/Žurnal

Marija P.

Diplomirani profesor srpskog jezika i književnosti sa višegodišnjim radnim iskustvom u brojnim domaćim medijima.
Najviše je zastupljena u rubriikama vesti, društvo i biznis.