GOL MAŠINA – Dva gola Vlahovića za pobedu Stare dame

Vlahovića čeka TRANSFER SNOVA

Empoli kod kuće poražen od Juventusa koji hita ka Ligi šampiona.

Fudbaleri Juventusa pobedili su na gostujućem terenu Empoli sa 3:2, u utakmici 27. kola Serije A.

Juventus je poveo golom Mojzea Kina u 32. minutu, a izjednačio je Simon Zurkovski u 40. minutu. Sprski reprezentativac Dušan Vlahović doneo je prednost crno-belima golom u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena, a zatim je bio strelac i u 66. minutu.

Konačan rezultat postavio je Andrea La Mantija pogotkom u 76. minutu.

Juče su Salernitana i Bolonja odigrali su nerešeno 1:1.

Fudbaleri Sasuola pobedili su na svom terenu Fjorentinu sa 2:1, u utakmici 27. kola Serije A.

Sasuolo je poveo u 19. minutu golom Hameda Traorea, a izjednačio je Artur Kabral pogotkom u 88. minutu. Pobedu domaćem timu doneo je Greguar Defrel golom u četvrtom minutu nadoknade vremena.

Fjorentina je igrala sa desetoricom od 79. minuta, kada je crveni karton dobio Đakomo Bonaventura.