Sport

Durent srušio Atlantu, dobra partija Bogdanovića nedovoljna za pobedu Hoksa (VIDEO)

Kraj sezone za Bogdana Bogdanovića

Košarkaši Atlante poraženi su od Bruklina sa 145:141, a odličan meč odigrao je Bogdan Bogdanović.

Srpski reprezentativac je meč okončao sa 22 poena, iz igre je šutirao 7/14, za tri poena (6/11), a na terenu je proveo skoro 29 minuta.

Izuzetno efikasan meč odigran je u “Braklajs centru”, palo je skoro 300 poena. Na kraju su se “mrežice” mnogo bolje snašle.

Meč je tri četvrtine bio izjednačen, ali je Bruklin bio bolji u poslednjem periodu koji je dobio sa 43:37 i to je bilo dovoljno za novu pobedu tima Stiva Neša.

U pobedničkom timu najviše se istakao Kevin Durent sa 33 poena i 11 skokova, pratio ga je Kajri Irving sa 25. Na drugoj strani najefikansiji je bio Tre Jang koji je postigao 30 poena, uz to je dodao i 11 asistencija. Isti košgeterski učinak imao je Džon Kolins, a pored svog imena dodao je i 10 uhvaćenih lopti.

Dalas je doživeo ubedljiv poraz od Šarlota sa 118:99. Luka Dončić je na parketu proveo 24 minuta i postigao 12 poena.

Očigledno kada sjajni Slovenac nije na prepoznatljivom nivou Maveriksi imaju dosta problema.

Boban Marjanović ponovo nije dobio ozbiljniju ulogu. Srpski centar je igrao samo tri i po minuta i za to vreme je uspeo da postigne dva poena i uhvati jedan skok.

Izvor: PRessSerbia/Novosti

Marija P.

Diplomirani profesor srpskog jezika i književnosti sa višegodišnjim radnim iskustvom u brojnim domaćim medijima.
Najviše je zastupljena u rubriikama vesti, društvo i biznis.