Najbolji svetski teniser Novak Đoković vratio se na teren posle 14 dana pauze zbog pozitivnog nalaza na korona virus koji je imao
Najbolji svetski teniser Novak Đoković vratio se na teren posle 14 dana pauze zbog pozitivnog nalaza na korona virus koji je imao.
Đoković je odradio pun trening sa Viktorom Troickim na terenima svoje akademije na Dorćolu, trenutno se oseća dobro, a u razgovoru za Sportski žurnal je rekao:
– U poslednje vreme vidim samo kritike, mnoge zlonamerne. Očigledno da postoji nešto više od te kritike, kao da postoji neka agenda, kao da je lov na veštice. Mora neko da padne, neka ličnost, neko veliko ime da bude glavni krivac za sve. Još ne znam da li ću igrati na US openu. Vašington sigurno ne igram, Sinsinati u planu. Učešće na Garosu zasad sigurno, a u planu i Madrid i Rim. Novi način bodovanja korektan- rekao je Novak za „Sportski žurnal“.
Foto: ATA Images
Izvor: PRessSerbia