DOBRA UVERTIRA PRED ARARAT: Zvezda ubedljiva u Lučanima, novi gol Falćinelija (VIDEO)

DRUGI OPROŠTAJ U ISTOM DANU! Zvezdu napustio i napadač

FUDBALERI Crvene zvezde nastavili su seriju pobeda u Superligi Srbije, pošto su u 9. kolu ubedljivo savldali Mladost u Lučanima sa 4:0.

Crveno-beli su u domaćem prvenstvu stigli do devetog trijumfa iz isto toliko utakmica. Šampion Srbije je lakše nego što se očekivalo pobedio Mladost.

Lučanci su hrabro ušli u meč, ali su gosti brzo uspostavili terensku inicijativu.

Zvezda je do prednosti stigla u 37. minutu posle kombinacije klupske dece. Nikolić se našao u ulozi asistenta, a pogodak je postigao Željko Gavrić.

U nastavku utakmice još bolji su bili gosti. Najpre je prednost duplirao Katai, a potom se na drugoj uzastopnoj utakmici u strelce upisao Dijego Falćineli. Sigurno da navijači Zvezdi mogu da budu srećni što je Italijan odmah po dolasku počeo da daje golove.

Četvrti gol bio je delo igrača Mladosti Krajišnika koji je posle centaršuta Kagne, glavom zatresao sopstvenu mrežu.

Ova pobeda je dobra uvertira za crveno-bele pred ono što sledi – duel sa Araratom u plej-ofu za Ligu Evrope.

Zvezda će šampionu Jermenije gostovati u četvrtak.

Mladost: Zečević – P. Jovanović, Šatara, Mićević, Cvetković – Ješić, Krajišnik, Radivojević, Babić – L. Jovanović, Bojović.

Crvena zvezda: Borjan – Gajić, Pankov, Degenek, Rodić – Petrović – Nikolić, Katai, Ivanić, gavrić – Falćineli.

Izvor: PRessSerbia/Novosti