Daleko je Dinamo, Zvezda neubedljiva protiv Šerifa, bez prednosti u Moldaviju!

ATA IMAGES

Fudbaleri Crvene zvezde igrali su nerešeno 1:1 sa Šerifom, u prvoj utakmici trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Moldavski klub je imao prednost u Beogradu, a strelac je bio Frank Kastanjeda iz slobodnog udarca u 33. minutu.

Zvezda je izjednačila u nadoknadi poluvremena preko Loisa Dionija. Francuski napadač je loptu poslao u prazan gol posle velike greške protivnika, pre svih golmana Jorgosa Atanasijadisa.

Crveno-beli su utakmicu završili sa igračem manje. Gelor Kanga je isključen u 58. minutu zbog drugog žutog kartona.

ATA IMAGES

Utakmica na stadionu “Rajko Mitić” igrana je pred oko 25 hiljada gledalaca. Revanš će se igrati narednog utorka od 19.00 na stadionu u Tiraspolju.