BEZ VLAHOVIĆA NIŠTA: Juventus stigao do trijumfa!

Vlahović napušta Juve i stiže u Premijer ligu
Youtube/ Printscreen

Ponovo iz slobodnjaka…

Večeras su odigrane utakmice u sklopu četvrtog kola italijanske Serija A. Fudbaleri Juventusa savladali su Speciju rezultatom 2:0, a meč je obeležio i srpski reprezentativac Dušan Vlahović.

Ponovo je strelac bio Vlahović i to drugu utakmicu u nizu direktno iz slobodnog udarca.

Igrao se deveti minut susreta kada je srpski napadač namestio loptu u sličnu poziciju kao protiv Rome i i zakucao je u mrežu gostiju. To je bio treći gol “Stare dame” u poslednje tri utakmice, dva od tri su bila delo Vlahovića iz prekida.

Teško da će Juventus sa takvom igrom moći do ozbiljnijeg rezultata u domaćem šampionatu. Ne možemo reći da tim Maksa Alegrija nije bila bolja, imala je više pokušaja, ali su samo dva išla između stativa.

Još jedna od glavobolja za Maksa Alegrija je povreada Vojčeha Šćešnog koji je tokom prvog poluvremena morao da izađe, a zamenio ga je Matija Perin.

Izvor: PRessSerbia/ Srbija Danas