AMSS: Danas se očekuje poslednji talas saobraćajnih gužvi za prvomajske praznike

AMSS: Nema zadržavanja na graničnim prelazima, putevi prohodni i bez snega

Danas se očekuje poslednji talas pojačanog saobraćaja za prvomajske praznike, saopštio je Auto-moto savez Srbije (AMSS).


Kako je navedeno, u drugom delu dana moguće su uobičajene gužve i usporena vožnja, prvenstveno na auto-putu Miloš Veliki, autoputu Beograd-Niš u smeru ka Beogradu, magistralnim putevima – posebno na području Užica i Zlatibora, kao i ostalim koji vode sa izletišta i nacionalnih parkova ka gradovima.

Prema poslednjim informacijama dobijenim od JP „Putevi Srbije“, na naplatnim stanicama na auto-putevima u Srbiji nema zadržavanja vozila.

Prema informacijama Uprave granične Policije dobijenim u 5:15 časova, nema zadržavanja vozila na putničkim terminalima graničnih prelaza, kao ni dužih zadržavanja za sve kategorije vozila na ostalim graničnim prelazima.

Scroll to Top