Partizan porazom počeo novu sezonu, Radnik slavio u Surdulici

Fudbaleri Partizana porazom su počeli novu sezonu u Super ligi Srbije, pošto su danas izgubili od Radnika u Surdulici sa 1:0.

Jedini gol na meču postigao je Igor Zlatanović u 51. minutu.

Partizan je u prvom poluvremenu imao više loptu u svom posedu, više šuteva u gol protivnika, ali to nije bilo dovoljno crno-belima da na odmor odu s prednošću.

Najbolju šansu za Partizan u prvom delu meča propustio je Zoran Tošić u 30. minutu, ali se na golu Radnika istakao Nikola Vasiljević.

Na drugoj strani, Radnik je uglavnom čekao svoje šanse iz kontranapada, a najbolju priliku propustio je Stojanović u 37. minutu kada je očajno šutirao sa oko 16 metara.

Radnik je na samom početku nastavka, u 51. minutu, poveo sa 1:0, a strelac je bio Zlatanović. Siniša Mladenović je centrirao, Zlatanović je bio najviši u skoku i glavom je poslao loptu iza ledja Vladimira Stojkovića.

Partizan je nakon vodjstva Radnika bio je sve bliži golu Surduličana, ali bez konkretne završnice.

U 75. minutu veliku šansu za Radnik propustio je Zlatanović, da bi u istom minutu na drugoj strani Ognjen Ožegović bio u izglednoj prilici, ali se rezultat nije promenio.

U finišu meča redjali su se napadi pred golom Radnika, ali izabranici Miroslava Djukića nisu uspeli da izbegnu poraz.

Partizan u narednom kolu gostuje Dinamu, dok Radnik ide u goste Mladosti.