Entertainment Beograd News Sport Srbija Video

Drugi poraz Partizana za četiri dana. Voždovac slavio pobedu, Srnić briljirao

Fudbaleri Voždovca savladali su Partizan sa 1:0 u utakmici 26. kola Superlige. Jedini pogodak za “zmajeve” postigao je Dragoljub Srnić u 60. minutu meča. Partizan ostaje treći na tabeli sa 21 bodom zaostatka u odnosu na Crvenu zvezdu.

Kraj. Nova katastrofa Partizana. Voždovac je slavio sa 1:0.

90′ Interesantan podatak – prvi žuti karton na meču tek sad, i to za Pavlovića iz Partizana.

84′ Totalna inicijativa bezidejnog Partizana, igrači Voždovca koriste svaki kontakt da padaju na zemlju i valjaju se što duže na njoj.

76′ Umalo 2:0! Luković je sjajno šutirao iz prve, lopta pogađa stativu! Puno sreće za Partizan.

74′ Čudna odluka Dragana Aničića, Purtić menja strelca gola, Dragoljuba Srnića.

69′ Šćekić je imao šansu utakmice za crno-bele. Morao je Pantić da počne meč, uneo je veliku živost u igru. Njegov je bio centaršut sada. Ilić se ispružio koliko je dug posle šuta Šćekića.

64′ Mirković je u igru ubacio Danila Pantića, na klupu ide Kosović. Partizan u VELIKOM problemu.

60′ GOOOOL! Apsolutno zasluženo, Voždovac je poveo preko Dragoljuba Srnića. Pogrešio je Ostojić, Srnić se lukavo prikrao i izvukao mu loptu. Posle je sve bilo stvar rutine. Ne vredi, Partizan dugo nije igrao sa Ostojićem i Vulićevićem u poslednjoj liniji tima.

56′ I još jednom Trujić, u padu i iz okreta. Ne ide “zmajevima” završnica. Partizan dobro kontroliše sredinu terena, odbrana je tanka.

48′ Odličan pokušaj Trujića iz kontre. Malo je nedostajalo da Voždovac povede.

46′ Nema izmena u timovima. Nadajmo se da će neko od fudbalera biti precizniji u završnici.

Poluvreme na Voždovcu za zaborav.

44′ Nova prilika za Partizan, Gomeš loše šutira glavom posle upotrebljivog centaršuta Vulićevića.

36′ Nije toliko loša utakmica, ima tempa, duela…koliko nema većih šansi. Premalo za meč ovakvog “kalibra”.

33‘ Šansa za Partizan – odlični Zakarić pogodio je posle centaršuta mladog Pavlovića u glavu, ovaj nije umeo da skrene putanju lopte ka mreži.

25′ Navijači Partizana ozbiljno gube strpljenje sa svojim ljubimcima. Tek sada prvi šut ka golu Ilića. Zakarić je pokušao. Sa ovakvom igrom, pitanje je hoće li crno-beli i do boda.

18′ Partizan i dalje jako daleko od gola Voždovca. Nikolića to kao da nervira, pa je već počeo da ulazi u okršaje sa defanzivcima “zmajeva”.

14′ Kakva šansa za Voždovac. Luković je izašao sam na Kljajića, oči u oči momenat, golman Partizana sjajan. Pogrešio je Vulićević kod postavljanja ofsajd zamke. Koliko često igra iskusni defanzivac, nije ni čudo. Vrlo potcenjen ove sezone.

10′ Voždovac se ne brani. Odlična igra “zmajeva”, otvoreno, hrabro. Luković je probao u 8. minutu, potom i Stuparević ima prodor.

4′ Nema većih dešavanja, lopta više u posedu Partizana.

Utakmica je počela. Nemanja R. Miletić, iako prijavljen, neće igrati zbog višednevnih bolova u leđima. Menja ga iskusni Ostojić.

16:30 Čudna je atmosfera na stadionu Voždovca. Premalo gledalaca za ovako značajan meč. Pre utakmice, donesene su neke odluke koje su iziritirale “grobare”.

16:15 SASTAVI:

Voždovac: Ilić, Ćirković, Matović, Jovanović, Mikić, Pavlović, Srnić, Trujić, Luković, Arsić, Stuparević

Partizan: Kljajić, Vulićević, N.R. Miletić, Pavlović, Šehović, Zakarić, Zdjelar, Šćekić, Kosović, Nikolić, Rikardo

Dobar dan i dobrodošli na tekstualni prenos utakmice Voždovac – Partizan na portalu Alo!

Posle remija sa Crvenom zvezdom i poraza u Humskoj od Radničkog, Partizan po ko zna koji put u ovoj sezoni mora da hrabri na prvom mestu sebe, a onda i svoje navijače da može i mora bolje.

Put do nekoliko vezanih pobeda nikad komplikovanije nije izgledao, ali u Humskoj kažu: “Na muci se poznaju junaci”.

Zbog toga je pobeda “na krovu” imperativ za crno-bele koji su verovatno digli ruke od borbe za titulu, ali ne i za drugo mesto koje ljubomorno čuvaju Nišlije.